Display #
Title Author Hits
Anhiokardiohrafiya zemra admin 375
Anijet angiografi admin 293
Audiometry dëgjimi 1 admin 325
Baltë - Kundërindikimet baltë, joints baltë admin 352
Banja - Procedurat hydropathic admin 343
Baroterapyya admin 376
Bërthamore rezonancë magnetike - Metoda e diagnostikimit admin 425
Biopsi admin 311
Birë - si të bëjë të birë-1 admin 343
Catheterization fshikëz në gratë admin 331
Catheterization kardiak admin 319
Charcot dush admin 350
Darsonvalization admin 317
Diagnoza radioizotopi admin 351
Douching si për të bërë admin 303
Dush admin 324
EEG elektroencefalogramë admin 353
Emërimi Bronchoscopy si bronchoscopy bërë admin 315
Fasha fëmijët 1 admin 386
fasha ngrohjes medicinale admin 376
Fëmija klizmë admin 407
Fryrë duodenale admin 314
Halvanoterapiya në cosmetology admin 297
Holegrafiya admin 316
Hot compress admin 326
Images rezonancë magnetike admin 312
Jacuzzi banjot karbonike banjot radonit admin 356
Kateterizimit i fshikëzës admin 407
Kateterizimit i fshikëzës në meshkuj admin 323
Klizmë pastrimi admin 328
Kollë e thatë në mbytje bërë mbytje admin 374
Kundërindikimet Ynduktotermyya admin 359
Leeches mjekësore Leeches Trajtimi admin 342
Masazh admin 422
Masazh për fëmijët 1 admin 350
Metodat e terapisë fizike admin 360
Monitor vëzhgimi-1 admin 334
Një kompresë të ftohtë 1 admin 305
NORMAT ultratinguj admin 284
Operacioni laparoscopy - siç bëjnë laproskopiyu admin 329
Përcaktimi temperaturën e trupit admin 484
Përdorimi i ngrohjes pads-1 admin 351
Phonocardiography - Kryerja phonocardiography admin 315
Phototherapy admin 346
Priza veshit - trajtim dhe largimin e priza veshit admin 321
Procedura hazovidvedennya admin 289
Radiografi admin 300
Radiografi Radiometry admin 289
Reography dhe reohepatohrafiya admin 286
Rreze-X diagnoza admin 295
Shkalla Përkufizimi admin 294
Si catheterization-1 admin 320
Si kolposkopinë admin 322
Si për të vënë mustardë 1 admin 291
Si të masazh 2 admin 266
Si të masazh-1 admin 279
Teknologji Lavage stomakut admin 267
Terapi magnetike - contraindications për magnetike admin 439
Terapi mikrovalë, terapi mikrovalë admin 367
Terapi oksigjeni admin 675
Tomography llogaritur e barkut admin 334
Trajnimi fshikëz ultratinguj për kërkime admin 282
Trajnimi Hysterosalpynhohrafyya 1 admin 308
Trajnimi ultratinguj renale 1 admin 276
Trajtimi masazh admin 294
Trajtimi mjekësor bankat Bankat 1 admin 280
Ultratinguj barkut Përgatitja për ultrazërit-1 admin 307
Ultratingull admin 412
Ultratingull - trupi ultratingull admin 278
Uzi gjatë shtatzënisë admin 282
Vektorkardiohrafiya admin 293
Vodka compress admin 323
Zakone të këqija të marrë një orë e gjysmë çdo ditë të jetës sonë admin 311
Zemrat uzi admin 277