Ushqimi Ina Volovichevoy


Ushqimi Ina Volovichevoy ndihmoi 115 - kilogram tovstushtsi bëhet bukuri të pakta

Ushqimi Ina Volovichevoy - Mhumbje peshe etodika, riafirmon se një motivim i fortë dhe dietë e duhur janë në gjendje për të mposhtur mbipeshë.

Për një kohë të shkurtër vajza avantazhet shumë të rëndësishme arritën të marrin harmoninë e dëshiruar dhe të bëhet e bukur.

Sekretet e humbje të shpejtë në peshë dhe rregullat e Ina Volovichevoy ^


Kur Ina Volovycheva parë erdhi në projektin popullor televiziv Dom-2, shumë shikuesit ndjerë këtë karakter jointeresant. Vajzë e re peshonte 115 kg dhe nuk ka shkaktuar interes për seksin e kundërt.

Megjithatë, pas disa kohe saj interesant shikuar të gjitha tifozët e tregojnë TV - Inna Volovycheva ishte shumë i përqendruar dhe personalitet të fortë. Duke vendosur një objektiv - për të bërë bukurinë e pakta, ajo u zhvendos me sukses peshën e saj u shkrin para syve tanë.

Sipas Volovichevoy, ajo u përpoq shumë metoda për të luftuar trashje. Disa kanë qenë të paefektshme, tjetri shumë e vështirë dhe të rrezikshme për shëndetin. Rezultati ishte metoda derivatet e ekipit.

Inna Volovycheva marrë nga programe të ndryshme dietë dhe më të mirë të zhvilluar sistemin e vet të energjisë. Ajo është hequr tërësisht nga dietë organizëm dëmshme nuk sjellë asgjë, por ushqime kalori dhe zëvendësuar ato të dobishme.

Metodat e ndaluara produktet Volovichevoy:

 • Të gjitha buke dhe ëmbëltore, sheqer.
 • I pjekur në skarë, marinuar, tymosur enët.
 • Pije që përmbajnë alkool.
 • Patate.
 • Rrush, banane.
 • Gjalpë.
 • Sol.

Produkte Featured nga program humbje peshe Volovichevoy:

 • Ushqim deti, peshk, mish dietë.
 • Bollgur qull, hikërror dhe oriz.
 • Fresh fruta, manaferrat, fruta dhe perime.
 • Produktet e lagësht dhe bulmeti (më pak se 2% yndyrë).
 • A bit e bukës.

Megjithatë, në mënyrë për dietën Volovichevoy punuar si me efikasitet, jo vetëm dietë kalori të ulët, aktivitetin fizik dhe dietë e nevojshme. Futje e ushqimit duhet të jetë në kohë të caktuara, darkë vonë pas 18.00 është i ndaluar. Dy herë në javë - ditë agjërimi. Është e qartë se pajtueshmëria me këto rregulla është e nevojshme dhe do të pushtetit, dhe motivimi të fortë.

Avantazhet dietë Ina Volovichevoy:

 • Peshë është e garantuar.
 • E produkteve të miratuar mund të përfshihej menu plotësisht të balancuar.
 • Trupi merr të gjitha të nevojshme për çështje normale të jetesës.
 • Të gjitha prodhimet janë të natyrshme, me cilësi të lartë dhe të dobishme.
 • Ushqimi mund të konsiderohet një sistem të ushqimit të shëndetshëm dhe të përdorin atë një sasi të pakufizuar të kohës.

Disavantazhet përfshijnë përjashtimin e kripës nga dietë. Kjo nuancë e bën dietë Volovichevoy papërshtatshme për gratë shtatzëna, të moshuarit, njerëzit që vuajnë nga kardio - vaskulare, veshkave dhe disa sëmundjeve të tjera.

Mundësinë e një ushqim të gjatë të kripur pa detyrimisht duhet të bien dakord me mjekun. Por në qoftë se ju mbani të gjitha metodat Inna Volovichevoy pak kripë dhe pak ushqime, atëherë metoda mund të përdoret nga të gjithë, pa përjashtim, pa rrezik për shëndetin.

Ina Volovichevoy Ushqimi: menu Shembull për një javë ^

Sipas Ina Volovichevoy e tij, ju mund të bëni dietën tuaj në bazë të preferencave individuale shije. Menu kthehet mërzitshëm dhe madje edhe të ndryshme.

Menu për 7 ditë Volovichevoy

E hënë

 • Për mëngjes ju mund të përgatisë qull në ujë, pjesëve pesha -150 gr. Do të përmirësojë shijen e qull një sasi të vogël të frutave të thata apo manaferrat. Plotësoni lugë çaji qumësht i skremuar.
 • Dreka - Përgatitja salmon steamed me perime. Në tas e steamers shkarkoni feta peshk karrota, brokoli, selino, lulelakër. Pjesë - 250 g.
 • Për darkë të përgatitur omëletë me avull me 3 vezë, perime dhe 150 ml. 1.5% qumësht. Grejpfrut.

E martë

 • Mëngjesi - gatuaj oriz në ujë dhe të mbushur me lëng agrume, majdanoz dhe kopër. Kafe.
 • Darka - omëletë me avull pjesë e sallatë perimesh (tranguj, domate, majdanoz). Dardhë.
 • Darka - zier gjoks pule pa lëkurë (200 gr.). Përgatitja sallatë me lakër.

E mërkurë

 • Në mëngjes kuzhinier hikërror në ujë. Kastravec Grate, kopër copëtuar, sezonin me kos me pak yndyrë dhe pour salcë këtë shijet hikërror në vend të thatë.
 • Dreka - zier viçi 200 gr. dhe përgatitur në kungull i njomë AERO (ju mund të vënë jashtë).
 • Darka - djathë (. 180 gr), Apple dhe portokalli.

E enjte

 • Mëngjesi vlim 2 vezë dhe të përgatisë sallatë frutash, të veshur me kos.
 • Dreka - (. 200 g) piqem në furrë ose pule i pjekur në skarë Sallatë të zier me panxhar kumbulla të thara dhe bimëve plotësoni kos yndyrë të ulët me një lugë.
 • Darka - një pjesë e Pollock zier, një gotë kos të ulët kalori dhe sallatë karrota.

E premte

 • Në mëngjes - bollgur me manaferrat, filxhan kos, portokalli.
 • Dreka - steamed pule me mish lope dhe perime steamed. Apple.
 • Darka - sallatë me gjoks pule, mollë, trangujve dhe portokalli, sezonin lugë gjelle kos.

E shtunë

 • Mëngjesi - 2% filxhan kos dhe një copë e dolli me bukë thekre, gjysmë pineapple.
 • Dreka - Pollack zier ngadalë me karrota dhe lakër, gjysmë pineapple.
 • Darka - djathë me manaferrat, grejpfrut.

E diel

 • Për mëngjes të fërguara për një çift me 2 vezë dhe mollë.
 • Dreka - një pjesë e Turqisë zier dhe sallatë me lakër, bizele të njoma dhe selino.
 • Darka - një gotë kos të ulët kalori, 3 arra dhe portokalli.

Në dietë Ina Volovichevoy pranishëm dhe ëmbëlsirave në formën e mjaltit. Pas 2 orë pas darkës është e rekomanduar për të ngrënë një lugë mjaltë dhe të fillojnë aktivitetin fizik. Honey promovon djersitje, e cila ndihmon humbje peshe.

Inna Volovycheva punuar në palestër dhe pastaj të zbresë në një orë e në këmbë (stomakut dhe kofshët gjatë tuta përfundoi kapem film) dhe një tjetër gjysmë ore pishinë. Nëse kjo nuk funksionon, ju mund të bëni në shtëpi. Dhe pas shkollës për të organizuar një goditje e lehtë apo të ecin të paktën një orë në ajër. Pa dietë sportive ngarkesës, për fat të keq, nuk do të tregojnë rezultate mahnitëse Ina Volovichevoy.

Në fazat e hershme Volovichevoy dietës, pesha ndalesa ose kur për të shkuar, është e rekomandueshme që të përfshijë një menu javore trajtimin 1 ose 2 ditë. Dietë e rekomanduar për ditën e agjërimit - 1 litër molokochaya (çaj brewed me qumësht) dhe ujit.

Ne ju rekomandojmë të lexoni artikullin Kajsi dietë.

Rezultatet komente hollë dhe rekomandimet në lidhje me nutritionists dietë Ina Volovichevoy ^

Në përgjithësi, nutritionists dakord me rregullat dhe Volovichevoy dietë. Standardet mjekësore nuk janë vetëm heqja dorë përgjegjësi e kripës. Nëse nuk ka contraindications, përdorni dietë termi bie metodat e vendosura në mënyrë të pavarur.

Opinionet dietë Ina Volovichevoy frymëzues. Natyrisht, kjo varet nga sasia e yndyrë akumuluar. Për një muaj mund të shkojnë deri në 12 kilogram. Dhe në qoftë se ju dëshironi të humbni 30 40 kilogramë, atëherë afati nuk mund të bëjë, ju keni nevojë për 4 muaj.

Rezultatet Volovichevoy dietë Ina dhe shembulli i saj personal të frymëzojë dhe përshtat për suksesin e shumë vajzave. Për të ruajtur rezultatet e arritura, përfshirë produktet e ndaluara në dietë duhet gradualisht dhe në moderim, mbajnë gjurmët e kalorive të përditshme dhe të vazhdojë të ushtrojë. Mbrapsht në fuqinë e sistemit në Volovichevoy në çdo kohë, në dyshimin e parë se pesha fillon të shtohet.

Ne rekomandojmë gjithashtu shohim clip informativ video me këshilla të ekspertëve - nutritionists trajtimin e tri ditëve më të mira që ndihmojnë të shpejt dhe në mënyrë efektive të humbni peshë: